2000 NET

Agenți Vânzări

1 of

Detalii anunţ

  • Data publicării: 23 februarie 2017

  • Preţ de vânzare: 2000 NET

  • Preţ de cumpărare: Anunţ Gratuit

  • Localitate: România

  • Judeţ: Municipiul București

  • Oraş: Sectorul 3

  • Telefon: 0720 999 368

  • Vizualizări: 199

Descriere

Gi Group România, recruteaza Agenți Vânzări, pentru unul dintre cei mai mari furnizori de servicii bancare din România.
Punct de lucru: București

Candidatul ideal:

  •  Minim 6 luni experiență în vânzări (vanzari directe in orice domeniu / call center);
  •  Absolvent de studii economice;
  •  Personalitate energică, gândire pozitivă, amabilitate și eficiență;
  •  Abilități de comunicare și negociere;

Descrierea jobului

Beneficii:

  • Pachet salarial alcătuit din (parte fixă + bonus din vânzări + tichete de masă);
  • Posibilitate de promovare în funcție de performata;
  • Contract – perioadă nedeterminată;
  • Training gratuit în cadrul companiei;
  • Se lucrează în două schimburi (10:00 – 18:00 /  14:00 – 22:00)

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul la adresa de e-mail: eduard.radu@gigroup.com
Pentru mai multe informații, mă puteți contacta la numarul: 0720 999 368

Etichete :

Comentarii

Trimite un comentariu

Your email address will not be published. required fields are marked *

Succes ! Mulţumim pentru comentariu.
Este posibil sa nu fi completat toate câmpurile obligatorii sau ai postat prea rapid