Angajam Magazioner

1 of

Detaliile anunţului

  • Adăugat: 22 iunie 2018

  • Judeţ: România

  • Judeţ: Giurgiu

  • Telefon: 0246230020

  • Vizualizări: 49

Descriere

Cerinte:
• Studii medii – diploma de bacalaureat;
• Atestat stivuitorist (constituie avantaj);
• Cunosinte de Microsoft Office – Avansat;
• Persoană serioasă, organizată, meticuloasă, responsabilă, fără cazier judiciar;

Descrierea jobului:
• Participare activă la operaţiunile de încărcare/descărcare a mărfii la/din depozitul firmei;
• Efectuarea operaţiunilor de pregătire a comenzilor conform cu documentele eliberate ;
• Efectuarea recepţiei fizice a mărfii la intrarea în depozitul firmei;
• Utilizarea eficientă a spaţiului de depozitare a mărfurilor;
• Ambalarea şi pregătirea mărfurilor în vederea predării clienților conform documentelor însoțitoare.

Se ofera salariu progresiv in functie de performante, Tichete de masa si plata orelor suplimentare.
Cei interesati sunt rugati sa depuna CV-urile la sediul societatii Pamartex din Str.Bucuresti, nr.351.
Telefon: 0246 230 020
E-mail: logistic@pamartex.ro

Comentarii

Comentează

Adresa de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Success! Thanks for your comment. We appreciate your response.
You might have left one of the fields blank, or be posting too quickly