RON2000Net

Electromecanic

1 of

Detaliile anunţului

  • Adăugat: 20 februarie 2017

  • Prețul de vânzare: RON2000Net

  • Preț normal: Anunţ Gratuit

  • Judeţ: România

  • Judeţ: Municipiul București

  • Oraş: Sectorul 3

  • Telefon: 0720.999.368

  • Vizualizări: 219

Descriere

Gi Group angajeaza electromecanic pentru unul dintre cei mai mari clienti din domeniul farmaceutic, Bucuresti.

Se cere:
– Disponibilitate la program de lucru in ture
– Experienta reprezinta un avantaj
– Respectarea normelor si a regulamentelor de ordin intern si de igiena
– Punctualitate, seriozitate

Beneficii:
– Mediu de lucru stabil si serios
– Pachet salarial structurat din parte fixa + tichete de masa + bonusuri de loialitate si performanta
– Decontare de transport
– Asigurari de sanatate

Descrierea jobului

Responsabilitati:
– Executa activitatile de intretinere preventiva/ predictiva a echipamentelor ,a dispozitivelor electronice din productie si toate activitatile conexe
– Efectueaza verificari a serviciilor de mentenanta, cooperarea la elaborarea planurilor de intretinere preventiva / predictiva in vederea indepliniri standardelor
– Ingrijirea echipamentelor din productie ,garantarea utilizarii corespunzatoare a acesteia, asigurarea inlaturarii tuturor defectelor detectate

Etichete :

Comentarii

Comentează

Adresa de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Success! Thanks for your comment. We appreciate your response.
You might have left one of the fields blank, or be posting too quickly